Рубанівське » Пам’яті Голодомору

Пам’яті Голодомору


 

 

Щиро вітаємо Вас!

Мира, Добра і Радості дай Вам Бог!

Ласкаво просимо до нас у гості !

Покров


 

Cвятці


24 листопада – День пам’яті жертв Голодомору
і політичних репресій

 

Покров

Закачати в PDF

27 листопада – Апостола Филипа (заговини на Різдвяний піст)

28 листопада – Початок Різдвяного посту

___

Від 28 листопада до 6 січня включно триватиме Різдвяний піст –
підготовка до Свята Різдва.

___

Колись, ще в молодості, я ніс послух у одного старця на Кольському півострові.
І, як сьогодні це цікавить всіх, так і мені тоді було цікаво.
— Отче, скажіть, Христа раді, що з нами далі буде? Що з нами трапиться в майбутньому?
Старець примружив очі і, з ледь помітною посмішкою, відповів:
— Не бійся, Васю, жити. Ще все буде з нами. Все буде, багато чого буде. Бачиш, люди ж відмовились від богоданого святого життя й заблукали в таких жахливих безбожних нетрях, що навіть почали сприймати рабство, тиранію, зло, як ніби звичайний і необхідний стан життя і самі стали покірними співучасниками злодіянь. Через це доведеться людям ще багато постраждати від різного роду тортур. До тих пір, поки, нарешті, люди отямляться й стануть на Божий шлях життя – і Світ, і Земля, і Людина оновляться. Бо, як казав Господь, за страждання вірних, Я відновлю все!
Господь не відвернувся від нас. І якимсь, тільки Йому відомим, шляхом виведе людство в повну свободу життя у Христі. І люди стануть зовсім не такими, як сьогодні, зовсім іншими. В усьому, усьому. В сприйнятті, в розумінні, в поведінці, в стосунках… Життя стане таким, що навіть уявити цього неможливо. Бо це — життя в повноті свободи, правди, доброти і радості! В довершеній свободі Взаємобуття всього у всьому. Всесуще стане Всежиттям, Вселюбов’ю і Всерадістю – Дивосвітом Божественної Вічності. І це неодмінно відбудеться. Бог веде нас до цього. А шляхи Божі – неодмінні і досконалі. Тож, Васю, молись, трудись, добрим будь і не бійся жити.

___

— Де краще всього бути добрим? В сім’ї, на роботі, в тюрмі чи ще де?
— Та скрізь! Де ти є – там і найкраще бути добрим.

___

— Читай Святе Письмо – щоб зрозуміти, що станеться з добрими, а що зі злими. Бо є ж винагорода, а є – покарання. Є Рай і є пекло. Пам’ятай про це завжди.

___

В сім’ї потрібне не взаємопорозуміння, а прощення.

___

— Якщо знайдеш Боже в інших, тоді воно і в тобі буде.

___

— Хліб є, вода є. Чого ще треба?
— Полум’я віри, вогнища духу!

___

— У кожного шлях до Бога особливий, неповторний, але для всіх однаковий – за Богородицею, за святими…


29 листопада — Апостола Матфея (60)

2 грудня — Неділя, гл. 1. Прп. Варлаама Печерського

4 грудня — Введення

7 грудня — Вмц Катерини (305)

9 грудня — Неділя, гл. 2.

10 грудня — Ікони «Знамення»

13 грудня — Ап. Андрія Первозваного (62)

16 грудня — Неділя, гл. 3. Прор. Софонії (635)

17 грудня — Вмц. Варвари і мц. Юліанії (306)

19 грудня — Святителя Миколая

23 грудня — Неділя, гл. 4.

25 грудня — Святителя Спиридона (348)

30 грудня — Неділя Святих праотців, гл. 5

 



КАРТА САЙТУ

Перекласти сайт



Підписатися на новини


Останні видання




 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 

 

*   *   *

   Мы превратим эту страну в пустыню, населённую Белыми Неграми!
   Мы устроим такую тиранию, что и не снилась самым страшным деспотам Востока – потому что тирания эта будет не справа, а слева, и не белая – а КРАСНАЯ – в буквальном смысле слова КРАСНАЯ – МЫ ПРОЛЬЁМ ТАКИЕ ПОТОКИ КРОВИ, ПЕРЕД КОТОРЫМИ СОДРОГНУТСЯ И ПОБЛЕДНЕЮТ ЧЕЛОВЕЧЕСКИЕ ПОТЕРИ ВСЕХ КАПИТАЛИСТИЧЕСКИХ ВОЙН…
   Террором и кровавыми банями мы доведём интеллигенцию до ПОЛНОГО ОТУПЕНИЯ.
   Мы уже уничтожили ТЫСЯЧИ рабов – но наш аппарат будет УНИЧТОЖАТЬ ДЕСЯТКАМИ ТЫСЯЧ!
   У нас нет времени и возможности выискивать активных врагов – мы будем ФИЗИЧЕСКИ УНИЧТОЖАТЬ ВСЕ НАСЕЛЕНИЕ, которое может дать ВОЗМОЖНЫХ ВРАГОВ нашей власти.
   Кого можно – уничтожить, а остальных – прижать так, чтобы их жизнь была хуже смерти!
   Мы раздавим Россию! – и станем такой силой, ПЕРЕД КОТОРОЙ ВЕСЬ МИР ОПУСТИТСЯ НА КОЛЕНИ!
  А пока наши юноши в кожаных куртках — сыновья часовых дел мастеров из Одессы и Орши, Гомеля и Винницы… – О, КАК ВЕЛИКОЛЕПНО, КАК ВОСХИТИТЕЛЬНО УМЕЮТ ОНИ НЕНАВИДЕТЬ ВСЁ РУССКОЕ! С КАКИМ НАСЛАЖДЕНИЕМ ОНИ ФИЗИЧЕСКИ УНИЧТОЖАТ ИНТЕЛЛИГЕНЦИЮ — ОФИЦЕРОВ, ИНЖЕНЕРОВ, УЧИТЕЛЕЙ, СВЯЩЕННИКОВ…

                                                                                                             Командующий Красной Армией Троцкий

 

 

Вітаю вас, любі друзі!

Надсилаю вам робочі тези, щодо питання встановлення пам’ятних (охоронних) знаків на об’єктах культурно-історичної спадщини, (курганах та «майданах»), що знаходяться під загрозою зникнення, внаслідок здійснення сезонних сільськогосподарчих робіт на території Васильківського району Дніпропетровської області. Якщо нам вдасться реалізувати намір встановити пам’ятні знаки на 70-ти археологічних об’єктах навколо Рубанівського історично-культурного заповідника, це захистить від винищення унікальні об’єкти світової культури та продемонструє усій Україні приклад, котрому треба наслідувати. Бо сіяти щось добре та світле у цьому житті, можна тільки, якщо ці зерна ти виплекав у власному серці. Змінювати мир на добре, можна тільки почавши з себе.
Дякую Вам, батюшка, що завдяки Вашій любові зміг зрозуміти, що бути християнином, це зовсім не означає якихось там занурювань у власні містичні переживання або втечі від життя, що вирує навколо нас. Дякую Вам, що дихаю сьогодні цим життям, і відчуваю серцем потребу робити те добре і корисне, що можу зробити там, де я є, для тих, хто поряд зі мною.

З повагою та любов’ю, Б.Кутовий.
14.11.2012 р.

РОБОЧІ ТЕЗИ ДО ПИТАННЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНИХ (ОХОРОННИХ) ЗНАКІВ НА ОБ’ЄКТАХ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗНИКНЕННЯ, ВНАСЛІДОК ЗДІЙСНЕННЯ СЕЗОННИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРЧИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Питання встановлення пам’ятних (охоронних) знаків на об’єктах культурно-історичної спадщини, (курганах та «майданах»), що знаходяться під загрозою зникнення, внаслідок здійснення сезонних сільськогосподарчих робіт на території Васильківського району Дніпропетровської області, потрібно розглядати з урахуванням правових, організаційних, історико-археологічних та національно-культурних аспектів.

По-перше, правовий аспект. Встановлення пам’ятних (охоронних) знаків на об’єктах культурно-історичної спадщини, (курганах та «майданах»), що знаходяться під загрозою зникнення, повинно ґрунтуватися на безумовній правовій основі. Цей фактор буде «захищати» самі охоронні знаки від актів вандалізму з боку безпосередньо орендаторів земельних ділянок, на яких розташовані археологічні об’єкти, та інших осіб, що з різних причин мають схильність до скоєння зазначених дій. Правовою основою, що підведе законну базу під встановлення охоронних знаків, може виступити рішення Васильківської районної ради або відповідний наказ Васильківської райдержадміністрації. Підставою для прийняття (винесення) таких правостворюючих нормативних документів, може бути, наприклад, звернення прихожан Свято-Покровського храму, або лист від Рубанівського культурно-історичного центру та ін.

По-друге, організаційний аспект. До організаційних питань встановлення пам’ятних (охоронних) знаків на об’єктах культурно-історичної спадщини, (курганах та «майданах»), що знаходяться під загрозою зникнення, відноситься розробка проекту (ескізу) пам’ятного (охоронного) знаку, фінансування та організація виготовлення необхідної кількості знаків, доставки їх до місця встановлення та, безпосередньо, з робіт по встановленню знаків.

По-третє, історико-археологічний аспект. До цього блоку, відносяться питання встановлення та ідентифікації безпосередніх об’єктів культурно-історичної спадщини, (курганів та «майданів»), що знаходяться під загрозою зникнення, внаслідок здійснення сезонних сільськогосподарчих робіт на території Васильківського району Дніпропетровської області. Мається на увазі приблизно 70 археологічних об’єктів у 10-кілометровім радіусі навколо Рубанівського культурно-історичного центру.

Четвертий аспект, національно-культурний. Значення дій по встановленню пам’ятних (охоронних) знаків на об’єктах культурно-історичної спадщини, (курганах та «майданах»), що знаходяться під загрозою зникнення, для національної та світової культури важко переоцінити. Наскільки відомо, до цього часу, дії по встановленню в Україні пам’ятних чи охоронних знаків на подібних об’єктах, мали досить епізодичний, поодинокий характер. Якщо вдасться реалізувати намір масово встановити пам’ятні знаки на археологічних об’єктах навколо Рубанівського культурно-історичного заповідника, це, по-перше, захистить від винищення унікальні об’єкти світової культури, що майже не мають аналогів у світі. По-друге, покаже всій Україні приклад, котрому треба наслідувати. Висвітлення такої акції у засобах масової інформації буде мати, безумовно, позитивні наслідки. По-третє, досить вірогідно, зверне увагу професійних археологів та дослідників до таємниць «курганів Рубанівського».

 

 

І Богу ми рідні, коли любимо все те рідне і святе,
що дав нам Господь — землю, квіти, мову,
дітей, друзів, свій народ.
Якщо любиш рідне — і тебе любить Господь.
І тоді так гарно жити — в святій Божій рідні!

Можете залишити свій коментар

Захист від спаму *